See in English
A A A

Mapa Lokalizacji

mapa biały kamień
Wyświetl większą mapę

 

 

 

Allegretto

Pięć budynków trzypiętrowych oddanych do użytku w połowie 2002 roku. Architekci to Pracownia Architektoniczna APA Kuryłowicz & Associates oraz STANISZKIS ARCHITEKT. Generalnym wykonawcą jest firma Mitex S.A.Z


 

 

 

 

Bolero

Oddane do użytku w połowie 2005 roku. Architekci to "KAPS" tworzone przez Tomasza Korneluka, Macieja Paryska i Tomasza Słowika. Generalnym wykonawcą jest Mitex S.A.

 

 

 


Cameratta


Oddane do użytku pod koniec 2005r. Pracownia architektonicznie - "BIM Architekci". Wykonawcą jest firma Kajima.

 

 

 

 

 


Delicato


Architekci - Pracownia Architektoniczna APA Kuryłowicz & Associates. Generalnym wykonawcą jest SPS Construction sp. z o.o. Oddane do użytku w 2009 r.

 

 

 


Przy Oranżerii etap I


Ukończony w roku 2004 - zespół apartamentów Przy Oranżerii na Mokotowie - tworzy sześć pięciopiętrowych budynków mieszkalnych wraz z podziemnym garażem.


przy oranżerii

przy oranżerii


Przy Oranżerii etap II


Zaprojektowany przez renomowaną pracownię architektoniczną Jems Architekci. Oddane do użytku w 2006 r.


przy oranżerii II

przy oranżerii II

Etiuda

Architekci to "KAPS" tworzone przez Tomasza Korneluka, Macieje Paryska i Tomasza Słowika. Generalnym wykonawcą jest Grupa Mostostal Warszawa. Oddane do użytku w połowie 2007 r.

 

 

 

 


Milonga


Architekci- Pracownia Architektoniczna APA Kurylowicz & Associates. Generalnym wykonawcą jest SPS Construction sp. z o.o. Oddane do użytku w końcu 2008 r.

 

 

 

 

Grazioso

 

Grazioso Apartamenty to nowa inwestycja firmy Eko-Park w Warszawie. Apartamenty powstają na Mokotowie przy ul. Chodkiewicza. W ramach projektu Grazioso Apartamenty powstaną 3 budynki apartamentowe. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Kuryłowicz & Associates. Inwestycja zostanie zrealizowana przez firmę RE-Bau. Budowa zakończy się w drugim kwartale 2013 roku.

 

grazioso

 

Violino


Architekci - Pracownia Architektoniczna APA Kuryłowicz & Associates. Generalnym wykonawcą jest SPS Construction sp. z o.o.

 

 


Quattro


Oddane do użytku pod koniec 2003 roku. Architekci - Pracownia Architektoniczna APA Kuryłowicz & Associates. Generalnym wykonawcą jest firma Mitex S.A.

 

 

 


Rapsodia


Oddane do użytku w końcu 2002 roku. Autorem projektu jest zespół znanego krakowskiego architekta Marka Dunikowskiego - Biuro Architektoniczne DDJM. Generalnym wykonawcą jest firma Budexport Sp.z.o.o.

 

 


Serenata


Architekci - Pracownia Architektoniczna APA Kuryłowicz & Associates. Generalnym wykonawcą jest firma Mitex S.A. Oddane do użytku pod koniec 2005 r.

 

 

 


Suita


Architekci - Pracownia Architektoniczna APA Kuryłowicz & Associates. Generalnym wykonawcą jest Grupa Mostostal Warszawa. Oddane do użytku pod koniec 2006 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Eko Park Warszawa - Apartamenty i Mieszkania na sprzedaż