See in English
A A A

Powierzchnia
mieszkalna: 105 m. kw.
całkowita: 105 m. kw.

Opis Budynku

1 poziom
stan lokalu: bardzo dobry

Pozostałe informacje

winda
okna: pd/pn
garaż: 1 auto
liczba pięter w budynku: 5
rok budowy: 2008
forma własności: własność
Cena metra:   15238,10   PLN / m2

 

Cena apartamentu: 1 600 000 PLN

 


Opis


Rakowiecka 32A - bliski rejon Eko Parku!


Czteropokojowe mieszkanie w kameralnym osiedlu w samym sercu Mokotowa. Kilka kroków od Pola Mokotowskiego, metra i tramwaju. Osiedle jest ciche, zamknięte i strzeżone z zagospodarowanym zielonym dziedzińcem, na którym został zaprojektowany plac zabaw i miejsce do wypoczynku dla dorosłych.

Na terenie osiedla przestrzenne zielone patio, ławeczki, piaskownica dla dzieci. Dla mieszkańców podziemny garaż, dla gości kilkanaście miejsc za szlabanem. Bardzo bezpiecznie. Ochrona 24h, rolety antywłamaniowe, stały monitoring. W budynku dwie duże rowerownie, do tego wózkownia przy wejściu do każdej z czterech klatek.

Mieszkanie znajduje się na parterze. Po wejściu do mieszkania – długi hall, z jednej strony zagospodarowany szafą wnękową, z drugiej regałem na książki.

Od strony patio taras o powierzchni 27 m, w połowie pokryty gresem, w połowie deską bankiri. Parkan o wysokości 2,2 m oraz bogata roślinność dają poczucie prywatności. Na taras wychodzi się bezpośrednio z salonu (25,3 m). Wychodzi też na niego okno drugiego pokoju (10,4 m), który obecnie pełni rolę sypialni, wyposażony w nową, przestronną szafę. Przesuwne drzwi do tego pokoju (od sufitu do podłogi) zaprojektowano aby zapewnić położonej w głębi mieszkania kuchni dzienne światło.

Po zewnętrznej stronie budynku znajdują się dwie sypialnie o wielkości 13,9 i 15 m. Obie wyposażone w robione na wymiar szafy. Z obu jest wyjście na taras z deski bankiri i ogródek o łącznej powierzchni 34,5 m. Całość oddzielona wysokim kutym ogrodzeniem od terenu Szkoły Podstawowej (ul. Bruna).

W środkowej części mieszkania znajduje się bardzo ustawna łazienka (6,6 m) oraz małe pomieszczenie, zaprojektowane na WC, użytkowane jako spiżarnio-składzik, o powierzchni około 1,5 m. Jest też wspomniana kuchnia, z wygodną do przyrządzania potraw wyspą. Całość mieszkania niedawno odświeżana, pomalowane wszystkie ściany . Miejsce w garażu podziemnym płatne dodatkowo  70 tys. pln. Polecam i zachęcam do obejrzenia!

 

 

 

Kontakt

Mateusz Nobis : 668 492 685

 Eko Park Warszawa - Apartamenty i Mieszkania na sprzedaż